6 Mart 2012 Salı

Sümük Soktoru, At boku doktoru !


     Bazı zamanlar öyle bir sıkılıyorum ki aynı fırat misali yerde buluyorum kendimi. Çocukken astronot olcaktım n'oldu? Babayı oldum afedersin. En azından Nasa'ya girebilseydim iyiydi. Dünyanın gelişimine hiç bir katkısı olmayan meslekleri yapan insanlara üzülüyorum ben dahil. Bir ofiste çalışıp tüm gün patronunuza para kazandırmak yerine ne bilim yeni gezegen keşfetsen olmadı yeni bakteri bulsan atomları çarpıştırsan, yeni icatlar yapsan. Ama biz ne yapıyoruz fotokopi çekiyoruz, teklif hazırlıyoruz, bankada veznede çalışıyoruz veya bir cafede garsonluk yapıyoruz. Yanlıs anlasılmasın bunları yapan ınsanlara bırsey demıyorum cogunu ben sahsen yaptım zaten ama ne kadar kötü yahu mal gibi gidip gelmek. Kaçın sistemden kurtarın kendinizi gidin at boku doktoru olun sümük doktoru olun en güzeli kendinizin patronu olun.

6 yorum:

sezenyildirim dedi ki...

ya çok acayip bugün ofise su getiren abi de aynı şeyi söyledi biliyor musun? Bir sürü iş yaptım, en çok bu işte mutluyum bu kendi işim çünkü dedi. cesaretin varsa atıl kendi patronun ol böyle geçmiyor hayat dedi. abi dediğim de belki bendne 5 yaş falan büyük ne bileyim:)

Mehmet dedi ki...

evet en güzelini demiş

~♥ Nurs..~ dedi ki...

Ne mutlu size sıkılabilecek bir işiniz var, ya o da olmasaydı???????

Mehmet dedi ki...

sokak cucugu olurdum:) benden super sokak cucugu olur

Adsız dedi ki...

Definitely quality on this page. In my view, if a lot more site owners and bloggers produced amazing content material
like you could, the internet would be a lot more useful than any other time.
Thanks!!
My blog post :: natural penis enlargement

Adsız dedi ki...

[url=http://fluconazolepurchasediflucan.com/]Buy Fluconazole[/url] Pharmacy Online Viagra http://furosemidelasixbuy.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...